Waar vindt u ons?

Wij zijn gevestigd in de Amsterdamse Rivierenbuurt. De Reggestraat is een zijstraat van de Churchill-laan, dicht bij het Victorieplein. Wij zijn de pianowinkel van Amsterdam-Zuid. Vanaf de ringweg A10 bereikt u ons binnen 5 minuten. U kunt direct voor de deur parkeren!

Aad Veldhuis Pianoverhuur en -Verkoop

Reggestraat 7 – 8
1078 CX Amsterdam
tel: 020 – 671 3678
e-mail: info@veldhuispianoverhuur.nl

Openingstijden

Wij zijn dagelijks geopend vanaf 11.00 – 18.00 uur, maar werken graag op afspraak, omdat wij niet altijd (bijv. wegens transporten) op de zaak aanwezig kunnen zijn, maar zijn daarin zeer flexibel: elke dag, ook ‘s avonds en in het weekend.

Uiteraard is deze afspraak altijd geheel vrijblijvend. U kunt dan rustig en ongestoord – ook niet door andere bezoekers – alle instrumenten (laten) bespelen en vergelijken, en alle vragen stellen die voor u belangrijk zijn.

Informatie aanvragen?

Vul dan dit formulier in. Wij antwoorden z.s.m.

    Uw naam (verplicht)

    Uw e-mail (verplicht)

    Onderwerp (verplicht)

    Uw bericht (en graag uw telnr.)

     

    Kinderen zijn welkom

    Wij hebben op deze wijze alle tijd voor u, ook als u een eerste keer alleen voor informatie wilt komen. Ook als u enige tijd, ongestoord door onze aanwezigheid, in onze zaak instrumenten wilt uitproberen en vergelijken, is dat zeker mogelijk. Indien u een piano wilt uitzoeken voor uw kind is deze ook van harte welkom. Neem uw kind dus gerust mee om u te helpen kiezen.